Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Dom Pomocy Społecznej w Kurowie

Osiągnięcia

Wyróżnienie na XII Festiwalu Twórczości Osób Niepełnosprawnych fART

W dniach 22-23 listopada 2023 r. odbył się drugi etap konkursu XII Festiwalu Twórczości Osób Niepełnosprawnych w Bydgoszczy. W tym roku hasłem przewodnim były słowa Jana Pawła II : "Różnymi drogami biegnie życie ludzkie, ale wszyscy pragniemy szczęścia i miłości". Wzięliśmy udział w kategorii TEATR. Jury oceniło spektakl jako niezwykle wymownyi bogaty w przekazie wystep, przyznając nam wyróżnienie w tej kategorii. Nagrodę odebraliśmy na Gali Finałowej na deskach teatru "Adria" w Bydgoszczy. Dopełnieniem uroczystości był koncert zespołu Feel.

Galeria

 

Projekt " Święta z dobrą energią"

III miejsce w Województwie i nagroda 2500 zł. dla naszego Domu za udział w Projekcie "Święta z dobrą energią". Grantowy projekt zainicjowany przez Energę z Grupy Orlen na dofinansowanie pomysłów pomagających osobom starszym w oraniczeniu zużycia prądu i ciepła, zwiększających efektywność energetyczną.

Więcej w zakładce Wydarzenia.

Galeria

Zdjęcia ze stony: rypin.naszemiasto.pl

 

26 kwietnia Mieszkańcy naszego Domu, grupa artystyczna "Sami swoi" wystąpiła na scenie Centrum Kultury " Browar B" podczas XIX prezentacji Twórczości Artystycznej Osób Niepełnosprawnych " Mój świat - moje życie" ze sztuką DZIAD i BABA. Zaprezentowaliśmy się również wystawą prezentującą przekrój twórczości manualnej Mieszkańców Domu powstającej na zajęciach terapeutycznych.

 Gratulujemy wszystkim artystom występującym w Browarze B pomysłowości, zaangażowania, spektakularnych osiągnięć aktorskich.  

Zegar

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Grudzień 2023 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny